Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniatuerstroombrekker
Produktdetails
De CMTB1-63 miniatuerstroombrekker kin it apparaat beskermje tsjin koartsluting en oerlêst, it kin ek brûkt wurde foar in ûnregelmjittige oerdracht en konverzje fan it stroomsysteem. De MCB is struktuer avansearre, prestaasjes betrouber, hege brekkapasiteit, sjocht der elegant út ensfh. De behuizing en ûnderdielen binne makke fan materialen dy't slagbestindich en sterke flamfertragende eigenskippen biede.
| Produktnamme | MCB Miniatuerstroombrekker |
| Model NR. | CMTB1-63 3P |
| Standert | IEC60898-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Nominale stroom yn (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poalen | 3P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400/415V |
| Nominale frekwinsje | AC 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominale ympulsbehâldspanning Uimp | 4000V |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+40℃ |
| Soarte fan direkte frijlitting | CD |
| Kleur | Wyt + read |
| Tsjinst | OEM & ODM |
Bocht
Poalen
Foardiel
1. Mei lytse en kompakte grutte, maklik te ynstallearjen
2. Eigenskip fan koarte stroom, oerlêst, hege brekkapasiteit
3. kinne betroubere beskerming biede tsjin elektryske storingen, en binne hifke om te foldwaan oan ynternasjonale feilichheidsnormen.
Oanfraach
De MCB-produkten wurde in soad brûkt yn gebouwen, wenten, yndustriële tapassingen, en elektryske enerzjyferfier.
Oaren
Ferpakking
4 stikken per binnendoaze, 60 stikken per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Haadmerk
Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika, Ruslân Merk.
Wêrom ús kieze
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













