MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB Miniatuerstroombrekker
Produktdetails
De CMTB1-63 miniatuerstroombrekker wurdt faak brûkt yn elektryske systemen foar beskerming tsjin oerlêst en koartslutingen. De MCB kin ek brûkt wurde as in unfrekwinte oerdracht en konverzje fan stroomsystemen. De miniatuerstroombrekkers binne geskikt foar in breed skala oan tapassingen, fan wenwiken oant yndustrieel, en wurde faak brûkt yn ferljochting, ferwaarming en motorkontrôlesirkwy's.
| Produktnamme | Miniatuer stroombrekker |
| Model NR. | CMTB1-63 2P |
| Standert | IEC60898-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Nominale stroom yn (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poalen | 2P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400/415V |
| Nominale frekwinsje | AC 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 6000A |
| Nominale ympulsbehâldspanning Uimp | 4000V |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+40℃ |
| Soarte fan direkte frijlitting | CD |
| Kleur | Wyt en griis |
| Tsjinst | OEM & ODM |
Poalen
Oanfraach
De miniatuerstroombrekkers wurde in soad brûkt yn gebouwen, wenten, yndustriële tapassingen, en elektryske enerzjyferfier.
Foardiel
1. Beskerming fan koartslutingstroom en oerlêststroom, kin ek brûkt wurde as in unfrekwinte oerdracht en konverzje fan it stroomsysteem.
2. Kompakte grutte: MCB's binne ûntworpen om lyts en kompakt te wêzen, wêrtroch't se maklik te ynstallearjen binne en passe yn elektryske panielen en distribúsjeboerden.
3. Fluch útskeakelje: MCB's binne ûntworpen om fluch út te skeakeljen yn gefal fan in oerbelêsting of koartsluting, wat helpt om skea oan elektryske apparatuer en potinsjele gefaren foar minsken te foarkommen.
4. Hege brekkapasiteit
Oaren
Ferpakking
6 stikken per binnendoaze, 120 stikken per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Fragen en antwurden
Mei ISO 9001, ISO14001 managementsysteem sertifikaten, binne de produkten kwalifisearre troch ynternasjonale sertifikaten CCC, CE, CB.
Haadmerk
MUTAI Electric rjochtet him op 'e merk yn it Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika, Ruslân.
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












