CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Miniatuerstroombrekker
Produktdetails
De CMTB1-63 miniatuerstroombrekker hat in koartsluting- en oerbelastingsbeskermingsfunksje, en kin ek brûkt wurde as in unfrekwinte oerdracht en konverzje fan it stroomsysteem. De MCB hat skaaimerken fan avansearre struktuer, betroubere prestaasjes, hege brekkapasiteit, elegant uterlik ensfh. De behuizing en ûnderdielen binne makke fan materiaal mei ynfloedresistinsje en sterke flamfertragende funksje.
| Produktnamme | MCB |
| Model NR. | CMTB1-63 1P |
| Standert | IEC60898-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Nominale stroom yn (A) | 1-63A |
| Poalen | 1P |
| Nominale spanning Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nominale frekwinsje | AC 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominale ympulsbehâldspanning Uimp | 4000V |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+40℃ |
| Soarte fan direkte frijlitting | C-type of D-type |
| Kleur | Wyt |
| Tsjinst | OEM en ODM |
Bocht
Poalen
Foardiel
1. Beskerming fan circuits tsjin koartslutingstroom
2. Beskerming fan circuits tsjin oerbelêstingsstroom
3. Moai ûntwerp en maklik te ynstallearjen
Oanfraach
MCB Miniature circuit breakers wurde breed brûkt yn gebouwen, wenten, yndustriële tapassingen, elektryske enerzjyferfier ... ensfh.
Oaren
Ferpakking
12 stikken per binnendoaze, 240 stikken per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Haadmerk
Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika, Ruslân Market ... ensfh
Wêrom ús kieze
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













