MUTAI CMTB1LE-63 4P Reststroom Betsjinne Stroombrekker RCBO
Produktdetails
CMTB1LE-63 Reststroom-oandreaune stroombrekker kin minsken en stroom beskermje tsjin elektryske skokken, koartslutingen en oerbelastingsfouten. De RCBO wurdt benammen brûkt yn kommersjele en wenbou,
It foldocht oan de standert fan IEC61009-1.
| Produktnamme | Reststroom-oandreaune stroombrekker |
| Modelnr. | CMTB1LE-63 4P |
| Standert | IEC61009-1 |
| Nominale stroom yn (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poalen | 4P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400V |
| Nominale frekwinsje | AC 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominale ympulsbehâldspanning Uimp | 4000V |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+40℃ |
| Soarte fan direkte frijlitting | C of D |
| Nominale reststroom yn | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Bocht
Omtrek en ynstallaasjeôfmjitting (mm)
Foardiel
1. Beskerming fan koartslutingstroom en oerlêststroom
2. Beskerming tsjin elektryske skokken: In reststroomûnderbrekker detektearret en ûnderbrekt elektryske flaters feroarsake troch stroomlekkage nei de grûn, wêrtroch elektryske skokken en elektrokusje foarkomt.
3. Fluchge reaksjetiid: Dizze breakers binne ûntworpen om fluch út te skeakeljen, faak binnen in fraksje fan in sekonde, as in elektryske storing wurdt ûntdutsen.
Poalen
Oanfraach
De MCB miniatuerstroombrekkers binne profesjoneel en wurde breed brûkt yn gebouwen, wenten, yndustriële tapassingen, en oerdracht fan elektryske stroom.
Oaren
Ferpakking
1 stik per binnendoaze, 20 stik per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Haadmerk
MUTAI Electric leit in spesjale klam op it betsjinjen fan merken yn it Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika en Ruslân ... ensfh.
Wêrom ús kieze
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












