MUTAI CMTB1LE-63 3P Reststroom Betsjinne Stroombrekker RCBO
Produktdetails
In reststroomûnderbrekker mei oerstroombeskerming (RCBO) is in elektrysk feilichheidsapparaat dat de funksjes fan in reststroomapparaat (RCD) en in miniatuerstroomûnderbrekker (MCB) kombinearret yn ien ienheid.
De CMTB1LE-63 Aardstroom-oandreaune stroomûnderbrekker kin minsken en stroom beskermje tsjin elektryske skokken, koartslutingen en oerbelastingsfouten. De RCBO wurdt benammen brûkt yn kommersjele en wenbou. Hy foldocht oan de standert fan IEC61009-1.
| Produktnamme | RCBO Reststroom Betsjinne Circuit Breaker |
| Modelnr. | CMTB1LE-63 3P |
| Standert | IEC61009-1 |
| Nominale stroom yn (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poalen | 3P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400V |
| Nominale frekwinsje | AC 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominale ympulsbehâldspanning Uimp | 4000V |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+40℃ |
| Soarte fan direkte frijlitting | CD |
| Nominale reststroom yn | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Bocht
Omtrek en ynstallaasjeôfmjitting (mm)
Foardiel
1. Beskerming fan circuits tsjin koartslutingstroom, oerbelastingsstroom en ierdlekbeskerming
2. Maklik te ynstallearjen: RCBO's binne typysk kompakt en maklik te ynstallearjen, wêrtroch't se ideaal binne foar gebrûk yn lytse romten of krappe gebieten.
Poalen
Oanfraach
De MCB miniatuerstroombrekkers binne profesjoneel en wurde breed brûkt yn gebouwen, wenten, yndustriële tapassingen, en oerdracht fan elektryske stroom.
Oaren
Ferpakking
2 stikken per binnendoaze, 40 stikken per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Haadmerk
MUTAI Electric rjochtet him op 'e merk yn it Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika, Ruslân.
Wêrom ús kieze
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













