MUTAI CMTB1LE-63 2P Reststroom Betsjinne Stroombrekker RCBO
Produktdetails
De RCBO beskermet tsjin de gefaren fan elektryske skokken en brânen feroarsake troch ierdfouten en oerstreamingen. It detektearret en ûnderbrekt stroomlekken nei de ierde, algemien bekend as reststromen, dy't kinne ûntstean troch defekte bedrading, beskeadige isolaasje of defekte elektryske apparatuer. Derneist beskermet it ek tsjin oerstreamingen, dy't kinne wurde feroarsake troch koartslutingen of oerbelaste circuits.
Aardlekschakelaars wurde faak brûkt yn wen- en kommersjele gebouwen, lykas yn yndustriële tapassingen. Se binne benammen nuttich yn situaasjes wêr't yndividuele stroomkringbeskerming nedich is, lykas yn keukens, badkeamers en oare gebieten wêr't elektryske apparatuer wierskynlik yn kontakt komt mei wetter.
| Produktnamme | RCBO Reststroom Betsjinne Circuit Breaker |
| Modelnr. | CMTB1LE-63 2P |
| Standert | IEC61009-1 |
| Nominale stroom yn (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poalen | 2P |
| Nominale spanning Ue (V) | 230V |
| Nominale frekwinsje | AC 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominale ympulsbehâldspanning Uimp | 4000V |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+40℃ |
| Soarte fan direkte frijlitting | CD |
| Nominale reststroom yn | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Bocht
Omtrek en ynstallaasjeôfmjitting (mm)
Foardiel
1. Beskerming fan circuits tsjin koartslutingstroom
2. Beskerming fan circuits tsjin oerbelêstingsstroom
3. Beskerming fan ierdlekbeskerming
Poalen
Oanfraach
De MCB wurdt in soad brûkt yn gebouwen, wenten, yndustriële tapassingen, en elektryske enerzjyferfier.
Oaren
Ferpakking
3 stikken per binnendoaze, 60 stikken per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Haadmerk
Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika, Ruslân Market ... ensfh
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












