MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniatuerstroombrekker
Produktdetails
De CMTB1-63 miniatuerstroombrekker kin it apparaat beskermje tsjin koartsluting en oerbelastingsbeskerming, en kin ek brûkt wurde as in unfrekwinte oerdracht en konverzje fan it stroomsysteem. De MCB is struktuer avansearre, prestaasjes betrouber, hege brekkapasiteit, uterlik elegant ensfh. De behuizing en ûnderdielen binne makke fan materiaal mei ynfloedresistinsje, sterke flamfertragende funksje.
De MCB's binne beskikber yn ienpolige, dûbelpolige en trijepolige konfiguraasjes, wêrby't elke poal in apart sirkwy kin beskermje.
| Produktnamme | MCB Miniatuerstroombrekker |
| Model NR. | CMTB1-63 1P |
| Standert | IEC60898-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Nominale stroom yn (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poalen | 1P |
| Nominale spanning Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nominale frekwinsje | AC 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 6000A |
| Nominale ympulsbehâldspanning Uimp | 4000V |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+40℃ |
| Soarte fan direkte frijlitting | CD |
| Kleur | Wyt + griis |
| Tsjinst | OEM & ODM |
Poalen
Oanfraach
De MCB miniatuerstroombrekkers binne profesjoneel en wurde breed brûkt yn gebouwen, wenten, yndustriële tapassingen, en oerdracht fan elektryske stroom.
Foardiel
1. Beskerming fan koartslutingstroom en oerlêststroom
2. Hege brekkapasiteit en Fluch útskeakeljen
3. Kompakte grutte: MCB's binne ûntworpen om lyts en kompakt te wêzen, wêrtroch't se maklik te ynstallearjen binne en passe yn elektryske panielen en distribúsjeboerden.
Oaren
Ferpakking
12 stikken per binnendoaze, 240 stikken per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Fragen en antwurden
Mei ISO 9001, ISO14001 managementsysteem sertifikaten, binne de produkten kwalifisearre troch ynternasjonale sertifikaten CCC, CE, CB.
Haadmerk
Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika, Ruslân ... ensfh.
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












