Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Miniatuerstroombrekker
Produktdetails
De CMTB1-63 miniatuerstroombrekker biedt beskerming tsjin koartslutingen en oerbelastingen, en kin ek brûkt wurde foar ûnregelmjittige oerdrachten en konverzjes fan stroomsystemen. De MCB hat in avansearre struktureel ûntwerp, betroubere prestaasjes, hege brekkapasiteit en in elegant uterlik. De skulp en ûnderdielen binne makke fan materialen mei sterke slagbestindigens en flammefertragende eigenskippen.
De MCB is ûntworpen om te foldwaan oan de IEC/EN60898-1 noarmen en kin brûkt wurde yn 50/60Hz AC-systemen mei spanningswurdearrings fan 230V/240V/400V/415V. It hat in maksimale nominale stroom fan 63A en is geskikt foar tapassingen dy't legere streamingen nedich binne as dizze limyt.
| Produktnamme | MCB |
| Model NR. | CMTB1-63 2P |
| Standert | IEC60898-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Nominale stroom yn (A) | 1A-63A |
| Poalen | 2P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400/415V |
| Nominale frekwinsje | AC 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 3000A/4500A |
| Nominale ympulsbehâldspanning Uimp | 4000V |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+40℃ |
| Soarte fan direkte frijlitting | C |
| Kleur | Wyt |
| Tsjinst | OEM en ODM |
Bocht
Poalen
Foardiel
1. Beskerming fan circuits tsjin koartslutingstroom
2. Beskerming fan circuits tsjin oerbelêstingsstroom
3. Moai ûntwerp en maklik te ynstallearjen
Oanfraach
De MCB miniatuerstroombrekkers binne profesjoneel en wurde breed brûkt yn gebouwen, wenten, yndustriële tapassingen, en oerdracht fan elektryske stroom.
Oaren
Ferpakking
6 stikken per binnendoaze, 120 stikken per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Haadmerk
Us wichtichste merken binne yn regio's lykas it Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika, Ruslân ... ensfh.
Wêrom ús kieze
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













