CMTB1-63H 4P Hege brekkapasiteit Mcb miniatuerstroombrekker
Produktdetails
De CMTB1-63 miniatuerstroombrekker kin de stroom beskermje tsjin koartsluting en oerlêst, en kin ek brûkt wurde as in ûnregelmjittige oerdracht en konverzje fan it stroomsysteem. De miniatuerstroombrekker is in essinsjeel ûnderdiel fan elk elektrysk systeem, en biedt betroubere beskerming tsjin elektryske gefaren en soarget foar de feilige en effisjinte wurking fan elektryske circuits en apparaten.
| Produktnamme | Miniatuer stroombrekker MCB |
| Model NR. | CMTB1-63 4P |
| Standert | IEC60898-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Nominale stroom yn (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poalen | 4P |
| Nominale spanning Ue (V) | 400/415V |
| Nominale frekwinsje | AC 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 6000A |
| Nominale ympulsbehâldspanning Uimp | 4000V |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+40℃ |
| Soarte fan direkte frijlitting | CD |
| Kleur | wyt en griis |
| Tsjinst | OEM & ODM |
Poalen
Oanfraach
De MCB miniatuerstroombrekkers binne profesjoneel en wurde breed brûkt yn gebouwen, wenten, yndustriële tapassingen, en oerdracht fan elektryske stroom.
Foardiel
1. Beskerming fan circuits tsjin koartslutingstroom
2. Beskerming fan circuits tsjin oerbelêstingsstroom
3. Hege brekkapasiteit
4. Moai ûntwerp en maklik te ynstallearjen
Oaren
Ferpakking
3 stikken per binnendoaze, 60 stikken per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Fragen en antwurden
Mutai is kwalifisearre mei ISO 9001, ISO14001 managementsysteem sertifikaten, en de produkten hawwe it CCC, CE, CB ... ensfh. sertifikat trochjûn.
Haadmerk
De produkten wurde wolkom hjitten troch klanten, foaral yn it Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika, Ruslân.
1. Wichtichste produkten: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktor ... ensfh.
2. Foltôge yndustriële keten fan komponintproduksje oant folsleine produktassemblage, testen en ûnder routinekontrôle.
3. Mei ISO 9001, ISO14001 managementsysteem sertifikaten, binne de produkten kwalifisearre troch ynternasjonale sertifikaten CCC, CE, CB.
4. Profesjoneel technysk team, kin OEM- en ODM-tsjinst leverje, kin konkurrearjende priis leverje.
5. Snelle levertiid en goede tsjinst nei ferkeap.
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













