CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniatuerstroombrekker foar sinne-PV
Produktdetails
CMTB1-63 DC MCB miniatuerstroombrekkers hawwe de funksje om elektryske apparaten en oare ladingapparatuer te beskermjen tsjin oerlêst en koartslutingproblemen, en kinne ek de feiligens fan it circuit beskermje. De measte DC MCB's brûke guon gelijkstroomsystemen lykas nije enerzjy, sinne-PV, ensfh. De spanningsstaten fan DC MCB binne oer it algemien fan DC 12V-1000V, en de nominale stroom kin oant 63A wêze.
| Standert | IEC/EN 60947-2 |
| Nominale stroom yn (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poalen | 1P |
| Nominale spanning Ue (V) | 250V |
| Nominale frekwinsje | 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 6000A |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+70℃ |
| Krommetype | C |
| Fersmoargingsgraad | 3 |
| Hichte | ≤ 2000m |
| Maksimale bedradingskapasiteit | 25 m㎡ |
| Ynstallaasje | 35mm DIN-rail |
| Line ynkommende type | Top |
Foardiel
1. Beskermje it apparaat tsjin koartslutingstroom en oerlêststroom.
2. Kompakte grutte: DC-MCB's binne ûntworpen om kompakt en romtebesparend te wêzen, wêrtroch't se ideaal binne foar gebrûk yn lytse elektryske panielen en apparatuer.
3. Maklike ynstallaasje: DC MCB's binne ûntworpen foar maklike ynstallaasje en kinne op DIN-rails of direkt op in paniel monteard wurde.
Poalen
Oanfraach
De DC MCB miniatuerstroombrekker wurdt in soad brûkt yn guon gelijkstroomsystemen lykas nije enerzjy, sinne-PV, ensfh.
Oaren
Ferpakking
12 stikken per binnendoaze, 240 stikken per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Fragen en antwurden
Mei ISO 9001, ISO14001 managementsysteem sertifikaten, en de produkten binne kwalifisearre troch ynternasjonale sertifikaten CCC, CE, CB.
Haadmerk
MUTAI Electric rjochtet him op 'e merk yn it Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika, Ruslân.
Wêrom ús kieze
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









