CMTB1-63DC 4P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Produktdetails
De CMTB1-63 DC MCB miniatuerstroombrekker kin elektryske apparaten en oare ladingapparatuer beskermje tsjin oerlêst en koartslutingproblemen, en de feiligens fan it circuit beskermje. De measte DC MCB's brûke guon gelijkstroomsystemen lykas nije enerzjy, sinne-PV, ensfh. De spanningsstaten fan DC MCB binne oer it algemien fan DC 12V-1000V, en de nominale stroom kin oant 63A berikke.
| Standert | IEC/EN 60947-2 |
| Nominale stroom yn (A) | 1A - 63A |
| Poalen | 4P |
| Nominale spanning Ue (V) | 1000V |
| Nominale frekwinsje | 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 6000A |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+70℃ |
| Krommetype | C |
| Fersmoargingsgraad | 3 |
| Hichte | ≤ 2000m |
| Maksimale bedradingskapasiteit | 25 m㎡ |
| Ynstallaasje | 35mm DIN-rail |
| Line ynkommende type | Top |
Foardiel
1. Beskerming fan circuits tsjin koartslutingstroom
2. Beskerming fan circuits tsjin oerbelêstingsstroom
3. Hege brekkapasiteit
4. Moai ûntwerp en maklik te ynstallearjen
Poalen
Oanfraach
De DC MCB miniatuerstroombrekkers MCB wurde in soad brûkt yn guon gelijkstroomsystemen lykas nije enerzjy, sinne-PV, ensfh.
Oaren
Ferpakking
3 stikken per binnendoaze, 60 stikken per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Fragen en antwurden
Mei ISO 9001, ISO14001 managementsysteem sertifikaten, binne de produkten kwalifisearre troch ynternasjonale sertifikaten CCC, CE, CB.
Haadmerk
MUTAI Electric rjochtet him op 'e merk yn it Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika, Ruslân.
Wêrom ús kieze
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








