CMTB1-63DC 3P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Produktdetails
CMTB1-63 DC MCB miniatuerstroombrekkers binne beskikber yn ferskate maten en wurdearrings, en se kinne brûkt wurde yn in breed skala oan tapassingen, ynklusyf sinne-enerzjysystemen, batterij-backupsystemen, marine- en autosystemen, en yndustriële masines.
De spanningsstaten fan DC MCB binne oer it algemien fan DC 12V-1000V, en de nominale stroom kin oant 63A berikke.
| Standert | IEC/EN 60947-2 |
| Nominale stroom yn (A) | 1A-63A |
| Poalen | 3 |
| Nominale spanning Ue (V) | 750V |
| Nominale frekwinsje | 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 6000A |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+70℃ |
| Krommetype | C |
| Fersmoargingsgraad | 3 |
| Hichte | ≤ 2000m |
| Maksimale bedradingskapasiteit | 25 m㎡ |
| Ynstallaasje | 35mm DIN-rail |
| Line ynkommende type | Top |
Foardiel
1. Beskerming tsjin oerlêst en koartsluting
2. Útskeakelkarakteristiken: DC-automaten (MCB's) hawwe in oare útskeakelkarakteristikk yn ferliking mei AC-automaten fanwegen de ferskillende aard fan 'e DC-spanning.
3. Spanningswurdearring: DC-MCB's hawwe in spanningswurdearring spesifyk foar DC-sirkwy's, typysk fariearjend fan 12V oant 1000V DC.
4. Bôgeûnderbrekking: DC-MCB's binne ûntworpen om DC-bôgen te ûnderbrekken, dy't har oars gedrage as AC-bôgen.
Poalen
Oanfraach
De DC MCB miniatuerstroombrekkers wurde in soad brûkt yn guon gelijkstroomsystemen, lykas nije enerzjy, sinne-PV, enerzjysintrales en yndustriële foarsjennings ... ensfh.
Oaren
Ferpakking
4 stikken per binnendoaze, 80 stikken per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Fragen en antwurden
Mei ISO 9001, ISO14001 managementsysteem sertifikaten, binne de produkten kwalifisearre troch ynternasjonale sertifikaten CCC, CE, CB.
Haadmerk
MUTAI Electric rjochtet him op 'e merk yn it Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika, Ruslân.
Wêrom ús kieze
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











