CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniatuerstroombrekker
Produktdetails
De CMTB1-63 DC MCB miniatuerstroombrekker kin elektryske apparaten en oare ladingapparatuer beskermje tsjin oerlêst en koartslutingproblemen, en de feiligens fan it circuit beskermje. De measte DC MCB's brûke guon gelijkstroomsystemen lykas sinne-enerzjysystemen, batterij-backupsystemen, nije enerzjy, ensfh.
De DC-miniatuerstroombrekkers binne in betroubere en kosten-effektive oplossing foar it beskermjen fan DC-sirkwy tsjin elektryske storingen, en har kompakte grutte, rappe útskeakeljen en hege brekkapasiteit meitsje se in populêre kar yn in breed skala oan tapassingen.
De spanningsstaten fan DC MCB binne oer it algemien fan DC 12V-1000V, en de nominale stroom kin oant 63A berikke.
| Standert | IEC/EN 60947-2 |
| Nominale stroom yn (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poalen | 2P |
| Nominale spanning Ue (V) | 500V |
| Nominale frekwinsje | 50/60Hz |
| Nominale koartslutingskapasiteit Icn | 6000A |
| Omjouwingstemperatuer | -20℃~+70℃ |
| Krommetype | C |
| Fersmoargingsgraad | 3 |
| Hichte | ≤ 2000m |
| Maksimale bedradingskapasiteit | 25 m㎡ |
| Ynstallaasje | 35mm DIN-rail |
| Line ynkommende type | Top |
Foardiel
1. Fluch útskeakelje: DC-MCB's binne ûntworpen om fluch út te skeakeljen yn gefal fan in elektryske storing, wat helpt om skea oan apparatuer en bedrading te foarkommen.
2. Hege brekkapasiteit: DC-MCB's binne beskikber yn in ferskaat oan brekkapasiteiten, wat betsjut dat se hege nivo's fan stroom kinne ferwurkje sûnder út te skeakeljen.
3. Betroubere prestaasjes: DC MCB's binne ûntworpen om betroubere en konsekwinte prestaasjes te leverjen oer in lange libbensdoer, wat helpt om ûnderhâlds- en ferfangingskosten te ferminderjen.
4. Maklike ynstallaasje: DC MCB's binne ûntworpen foar maklike ynstallaasje en kinne op DIN-rails of direkt op in paniel monteard wurde.
Poalen
Oanfraach
De DC MCB miniatuerstroombrekkers MCB wurde in soad brûkt yn guon gelijkstroomsystemen lykas nije enerzjy, sinne-PV, ensfh.
Oaren
Ferpakking
6 stikken per binnendoaze, 120 stikken per bûtendoaze.
Ofmjittings per bûtendoaze: 41 * 21,5 * 41,5 sm
Fragen en antwurden
Mei ISO 9001, ISO14001 managementsysteem sertifikaten, binne de produkten kwalifisearre troch ynternasjonale sertifikaten CCC, CE, CB.
Haadmerk
MUTAI Electric rjochtet him op 'e merk yn it Midden-Easten, Afrika, Súdeast-Aazje, Súd-Amearika, Ruslân.
Wêrom ús kieze
1. Mei mear as 10 jier ûnderfining yn it produsearjen fan produkten fan MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor ... ensfh.
2. Foltôge yndustriële keten fan komponintproduksje oant folsleine produktassemblage, testen en ûnder routinekontrôle.
3. Mei ISO 9001, ISO14001 managementsysteem sertifikaten, binne de produkten kwalifisearre troch ynternasjonale sertifikaten CCC, CE, CB.
4. Profesjoneel technysk team, kin OEM- en ODM-tsjinst leverje, kin konkurrearjende priis leverje.
5. Snelle levertiid en goede tsjinst nei ferkeap.
Telefoan: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










